Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Žemės plėtra

RU EN LT

 

UAB „ŽEMĖS PLĖTRA“  – 2007 m. pradėjusi veiklą bendrovė „Žemės plėtra“  įsitvirtino žemės sklypų projektų plėtros srityje Vilniaus apskrityje.  Didelę patirtį sukaupusi žemės sklypų projektų vykdymo  bendrovė, kurioje dirba kompetentingi, dėmesingi klientui, aukšta verslo etika besivadovaujantys darbuotojai,  įgyvendinę jau ne vieną nekilnojamojo turto projektą.  

 

Veiklos kryptys - komercinės ir gyvenamosios paskirties žemės sklypų vystymas, investicinių projektų kurimas ir koordinavimas.   Bendrovės veikla apima  žemės  sklypų vystymui tinkamose vietose paiešką,  įsigijimą, optimalaus vystymo plano sudarymą, pilną visų dokumentų paruošimą  tolimesniam sklypo vystymui ar jo pardavimui ir beabejo patį sklypų vystymo procesą. Įsigiję sklypą iš UAB „Žemės plėtra“ išvengsite brangiai kainuojančių klaidų ir sutaupysite laiko. Šiuo metu vis daugiau žmonių apsisprendžia patikėti žemės įsigijimo bei tolimesnį sklypo vystymą  šios srities specialistams, tai patvirtina vis gausėjantis mūsų partnerių bei patenkintų klientų skaičius. Kreipkitės į mus ir mes sumažinsime Jūsų rūpesčius savo patikimu bei profesionaliu darbu.

 

Pagrindinis tikslas  –  teikti savo klientams aukščiausios kokybės už mažiausią kainą  paslaugas. Mes siekiame, kad bendrovę ir klientus sietų abipusis pasitikėjimas, nuoširdūs ir ilgalaikiai partnerystės ryšiai.

 

Vizija -  pasiekti, kad klientai, partneriai ir kiti nekilnojamo turto rinkos dalyviai  gaudami profesionalias mūsų bendrovės paslaugas galėtų ramiai   investuoti savo lėšas skirtas žemės sklypo įsigijimui bei tolimesniam verslo ar asmeninių poreikių plėtojimui.

 

Mūsų darnus kolektyvas yra pasiruošęs Jums padėti!